Продавець интернет-магазин "Medley" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1244 відгуків
интернет-магазин "Medley"
+380990128668
+380990128668
+380974361217
+380938776637

Спеціальна лакмусовий папір

Спеціальна лакмусовий папір

Організм балансує рН внутрішніх рідин, підтримуючи значення на певному рівні. Кислотно-лужний баланс організму - це певне співвідношення кислот і лугів в ньому, сприяє його нормальному функціонуванню. Якщо кислотно-лужну рівновагу рідин в організмі не буде підтримуватися постійно, нормальне функціонування і збереження життя виявляться неможливими. Кисле середовище в організмі провокує безліч хвороб і сприяє життєдіяльності паразитів. Паразити намагаються кисле середовище проживання, і саме в кислому середовищі вони виявляють себе найбільш патогенно. Кисле середовище створюють психічні і фізичні перевантаження, м'ясна їжа, і їжа, що пройшла глибоку термічну та іншу технологічну обробку, зменшує вміст в ній корисних речовин. Ці ж джерела закислення наповнюють організм вільними радикалами, які перевантажують імунну систему. Систематичне відхилення від норми pH в кислу сторону в медицині називається ацидозом , в лужну – алкалозом . Ось чому так важливо стежити за рівнем pH в організмі.

Для визначення рівня Ph в широкому діапазоні від 1 до 14 застосовується універсальна лакмусовий папір з ціною поділки 1 одиниця для широкого кола завдань. Для визначення незначних, але важливих для здоров'я коливань кислотності використовується спеціальний індикаторний папір з дрібної градацією для тестування питної води і систематичного проведення домашніх тестів на визначення рівня Ph у біологічних рідинах і середовищах для контролю за станом здоров'я.

лакмусовий папір 0,5-5Спеціальна лакмусовий папір 0.5-5 рН призначена для вимірювання кислотності в діапазоні від 0.5 до 5.0. Застосовується для визначення рівня Ph при різних захворюваннях, пов'язаних з відхилення рн від норми в кислотну бік, а так само в сільському господарстві.

 

 

лакмусовий папір 3,8-5,4
Спеціальна індикаторний папір 3.8-5.4 рН призначена для вимірювання рівня рН в діапазоні від 3.8 до 5.4 . Застосовується з метою контролю кислотності піхви і жіночого здоров'я.

 

 

 

лакмусовий папір 5,5-9Спеціальна індикаторний папір 5.5 -9 рН призначена для вимірювання рівня рН в діапазоні від 5.5. до 9.0 . Застосовується для визначення рівня Ph у таких біологічних рідинах, як сеча, сперма, слина.

 

 

 

лакмус 5.4-7.0Спеціальна індикаторний папір 5.4 -7 рН призначена для більш точного вимірювання рівня рН у вузькому діапазоні від 5.4. до 7.0 . Застосовується для визначення рівня Ph у таких біологічних рідинах, як сеча, сперма, слина.

 

 

 

лакмусовий папірСпеціальна індикаторний папір 6.9-8.4 рН призначена для вимірювання рівня рН у вузькому діапазоні від 6.9. до 8.4 . Застосовується для визначення рівня Ph питної води, а також у таких біологічних середовищах, як молоко, сльози, кал, сеча.

 

 

 

лакмусовий папір 6,4-8Спеціальна індикаторний папір 6.4-8.0 рН призначена для вимірювання рівня рН в діапазоні від 6.4. до 8.0 . Застосовується для визначення рівня Ph питної води, а також у таких біологічних середовищах, як молоко, сльози, кал, сеча.

 

 

лакмусовий папір 8,2-10Спеціальна індикаторний папір 8.2-10 рН призначена для вимірювання рівня рН в діапазоні від 8.2. до 10 . Застосовується для визначення рівня Ph при різних захворюваннях, пов'язаних з відхилення рн від норми в лужну сторону.

 

 

 

Нижче наведені нормальні значення і допустимі діапазони коливань для біологічних рідин і середовищ:

Сльози – від 7,3 до 7,5;

Слина дорослої людини – 6,8 – 7,4 pH (при великій швидкості слиновиділення може досягати значення 7,8);

Слина дітей – 7,32 (середнє значення);

Кислотність піхви коливається в діапазоні від 3,8 до 4,4 pH (середнє значення 4,0 – 4,2);

Сперма – від 7,2 до 8,0;

Кал – від 6,0 до 8,0 pH;

Грудне жіноче молоко – від 6,9 до pH 7,5;

 Сеча є універсальними індикатором, що свідчить про тому чи іншому збої у функціонуванні органів. Причиною кислої сечі може бути як незбалансоване харчування, так і цукровий діабет, при якому спостерігається підвищена кислотність сечі (значення рн зсувається до позначки 5).

pH сечі є важливою характеристикою, яка в сукупності з іншими показниками дозволяє провести достовірну діагностику поточного стану організму пацієнта.

Діапазон коливань кислотності сечі дорослої людини знаходиться в межах від 5,0 до 7,0 pH (короткочасні відхилення – в межах 4,6 – 8).

При зсуві рн сечі в ту або іншу сторону, відбувається випадання в осад солей:

при рн сечі нижче 5,5 формуються уратні камені – кисле середовище сприяє розчиненню фосфатів;

при рн сечі від 5,5 до 6,0 формуються оксалатні конкременти;

при pH сечі вище 7,0 формуються фосфатні камені – лужне середовище сприяє розчиненню уратів.

Норма pH сечі становить від 5 до 7 одиниць. Допустимі короткочасні відхилення pH сечі від норми знаходяться в межах 4,6 – 8. У нічний час, у момент сну, з 24-00 до 3-00 годин норма кислотності становить від 4,9 до 5,2. Найбільш низькі значення pH спостерігаються в ранкові години на голодний шлунок, найбільш високі – після вживання їжі.

Якщо рівень рн сечі коливається в межах 6,0 – 6,4 в ранкові години і 6,4 – 7,0 – у вечірні, то організм функціонує нормально.

pH сечі у дітей

pH сечі у дітей коливається залежно від віку. pH сечі новонароджених становить 5,4–5,9, в недоношених новонароджених – 4,8 – 5,4. Через 2 – 3 дні після народження дитини pH сечі стабілізується на нормальних показниках і становить:

при грудному вигодовуванні 6,9–7,8;

при штучному вигодовуванні – 5,4–6,9.

Одноразове визначення pH сечі не дозволяє дати об'єктивну оцінку стану організму. Для отримання діагностично значущих результатів, слід проводити pH тест мінімум тричі на добу протягом трьох днів. Найбільш вірне рішення – здійснювати повсякденний контроль над реакцією сечі у цілях раннього виявлення патологічних станів, захворювань, здатних протікати малосимптомно або взагалі безсимптомно.

Кращий час для визначення рівня pH сечі – за одну годину до або через дві години після прийому їжі.

Кислотність слини:

Кислотність слини залежить від швидкості слиновиділення. Зазвичай кислотність змішаної слини людини дорівнює 6,8–7,4 pH, але при великій швидкості слиновиділення досягає pH 7,8. Кислотність слини привушних залоз дорівнює 5,81 pH, підщелепних — 6,39 pH. У дітей в середньому кислотність змішаної слини дорівнює 7,32 pH.

Кислотність піхви

Нормальна кислотність піхви жінки коливається від 3,8 до 4,4 pH і в середньому становить 4,0–4,2 pH. Кислотність піхви при різних захворюваннях:

цитолітичним вагіноз: кислотність менше рН 4,0

нормальна мікрофлора: кислотність від 4,0 до 4,5 pH

кандидозний вагініт: кислотність від 4,0 до 4,5 pH

трихомонадний кольпіт: кислотність від 5,0 до 6,0 pH

бактеріальний вагіноз: кислотність більше 4,5 pH

атрофічний вагініт: кислотність більше pH 6,0

аеробний вагініт: кислотність більше 6,5 pH

За підтримання кислотного середовища і пригнічення росту умовно-патогенних мікроорганізмів у піхві відповідають лактобактерії (лактобацили) і, меншою мірою, інші представники нормальної мікрофлори. При терапії багатьох гінекологічних захворювань на перший план виходить відновлення популяції лактобацил і нормальної кислотності.

Кислотність сперми

Нормальный уровень кислотности спермы находится в пределах от 7,2 до 8,0 рН. Отклонения от этих значений само по себе не рассматривается как патология. В то же время в совокупности с другими отклонениями может свидетельствовать о наличии заболевания.

Увеличение уровня рН спермы происходит при инфекционном процессе. Резко щелочная реакция спермы (кислотность примерно 9,0–10,0 рН) свидетельствует о патологии предстательной железы.

При закупорке выводных протоков обоих семенных пузырьков отмечается кислая реакция спермы (кислотность 6,0–6,8 рН).

Запліднююча здатність такої сперми знижена. У кислому середовищі сперматозоїди втрачають рухливість і гинуть. Якщо кислотність насінної рідини стає менше 6,0 рН, сперматозоїди повністю втрачають рухливість і гинуть.