Продавець интернет-магазин "Medley" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1244 відгуків
интернет-магазин "Medley"
+380990128668
+380990128668
+380974361217
+380938776637

Стерлінгове срібло 925

Стерлінгове срібло 925

Стерлінгове срібло 925

До срібла завжди ставилися з великою повагою, як до символу особливого статусу. У Стародавньому Єгипті срібло цінувалося дорожче золота. Протягом усієї своєї історії носіння ювелірних прикрас зі срібла було привілеєм вищих класів... І тільки в результаті промислової революції і масового виробництва срібла, срібні ювелірні вироби стали доступні широким верствам населення. Робочі властивості срібла схожі на золоті і срібло в чистому вигляді не використовується. Тому для досягнення твердості в срібло додають лігатури ― метали, сплави, найчастіше мідь. У світі використовуються наступні проби срібла : срібло 750 проби, срібло 800 проби, срібло 875 проби, срібло 916 проби, срібло 925 проби, срібло 960 проби. У багатьох країнах, починаючи з 14 століття стерлінгове срібло (англ. sterling silver) (92,5% срібла і 7,5% міді або 925 частин срібла на тисячу і 75 частин міді) є стандартом для ювелірних прикрас. Найбільшим світовим виробником срібла є Мексика. Перу є другою у світі країною-виробником срібла.

Стерлінгове срібло 925 проби зазвичай називають класичним. На відміну від чистого срібла, стерлінгове містить невеликі домішки інших металів, завдяки яким воно стає міцним, довговічним і має найбільш привабливий вигляд. Переконатися в останньому нескладно, достатньо лише поглянути на це елегантне кільце. А що стосується довговічності, то по достоїнству оцінити її зможуть, мабуть, ваші правнуки, коли отримають це кільце від вас в спадщину.

Стерлінгове срібло – (англ. sterling silver), Стерлінгове срібло – сплав, що містить чистий матеріал (92,5%) і мідь. Температура їх змішування 1640 градусів за Фаренгейтом. Матеріал виходить сліпуче білого кольору, відрізняється великою міцністю і довговічністю. Ювелірні прикраси із стерлінгового срібла мають маркування 925.

За своїми властивостями чисте срібло дуже м'яке для виробництва виробів, тому срібло звичайно з'єднується з міддю, для додання міцності сплаву, і водночас зберегти ковкість і красу металу. В якості альтернативи міді, сплав може містити германій, цинк, платина, нікель в основному з метою поліпшити якість сплаву.

Походження слова «стерлінг» спірно, є загальна угода, про те що стерлинговый сплав, вироблений вперше в континентальній Європі, використовувався в торгівлі з 12 століття.

Слово «стерлінг», з'явилося в Англії в кінці 12 століття. Є три версії можливого походження слова «стерлінг». За однією з версій походить зі старого англійського слова «stiere», означаючи «сильний, стійкий, нерухомий». За іншою версією стерлінгове срібло спочатку було відомо під назвою «easterling silver». Термін «easterling silver», як вважають, був використаний для монет, які були в обігу в області Німеччини, відомої як Easterling. Область Еasterling складалася з п'яти міст північної Німеччини, які 12м столітті об'єдналися в Ганзейский союз. Союз у свою чергу брав участь у торгівлі з Англією, використовуючи в якості оплати свою місцеву валюту – монети, сплав яких містив 92,5% срібла. Король Англії Генрі II, проводячи реформи в казначействі, дізнавшись про надійності, високій якості і твердості «монет Еasterling», встановлює сплав «easterling silver» в якості стандарту для карбування англійської валюти.

Хімічно чисте срібло не є реактивним металом – воно не вступає в реакцію з киснем або водою при звичайній температурі. Однак інші метали, що входять до складу сплаву, зазвичай мідь, з часом окислюються. Щоб уникнути потемніння срібла необхідно не допускати потрапляння вологи на ювелірний виріб і зберігати його в закритому контейнері.

В наш час стерлінгове срібло використовується тільки для виготовлення ювелірних прикрас, столового срібла, гравюр і цінується за високу чистоту, твердість і довговічність. Срібні прикраси анітрохи не поступаються золотим популярності. Срібло 925 проби стало дуже популярним металом при виробництві ювелірних прикрас. Обумовлено це в першу чергу красою срібла, порівнянної з красою дорогоцінних металів: платини та білого золота, при цьому вартість срібла набагато демократичніше.